Biz Kimiz?

AR-GE BİLİŞİM adı altında da bir çok başarılı web ve masaüstü projelerini tamamlamış bir ekip tarafından kurulmuştur. Ekibimiz ile birlikte şimdi de AR-GE BİLİŞİM adı altında sizlere mobilurunleri.com adresi üzerinden mobil ürün aksessuarları alanında kaliteli ve güvenilir bir adres olmak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Amacımız

e-Ticaret'de Mobil ürün aksessuarları alanında kaliteli ürün, kaliteli ve hızlı hizmet vererek müşterilerimize mutlu olacakları bir hizmet anlayışı sunmak. Bunun yanında internetten yapılan alışverişlerle ilgili endişe taşıyan müşterilerimize aslında internetten düzgün ve güvenilir hizmet alınabileceğini, alışveriş yapılabileceğini göstermek. Böylece marka bilinirliğimizi ve güvenilirliğimizi en üst seviyelere taşımak.

MobilUrunleri.Com mobil aksesuar ürünlerini internet pazarının avantajları ile birleştirerek, sizlere daha fazla ürün seçeneğini, daha iyi fiyatlar'da sunmaktadır. MobilUrunleri.com'da görmekte olduğununuz binlerce ürünün %90'ın dan fazlası aynı günkargolanır.

​Bir AR-GE BİLİŞİM kuruluşu olan MobilUrunler.Com Thawte 123 SSL ile korunmakta olup tüm ürünlerde faturalı ve mesafeli satış sözleşmesi düzenleyerek güvenli bir alışveriş hizmeti sunmaktadır.

Bize ulaşmak için lütfen tıklayın

256 Bit SSL Seritifikası ile korunan websitemizde kredi kartı güvenliği konunsunda hiç bir sıkıntı yaşamadan güvenli alışverişin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Mobilurunleri.com'da tüm kargolar ücretsizdir. Kapıda ödeme seçerseniz kapıda ödeme ücreti dolayısıyla +3.9 TL (bu ücreti kargo firması talep etmektedir) ekstra ödeme yapmanız gerekmektedir. Kapıda nakit yada kredi kartına tek çekim yapabilirsiniz.

Mobilurunleri.com sattığımız ürünlerin %90'nın dan fazlası kendi stoklarımızda mevcuttur bu sayede aynı gün kargolama yapılabilmektedir. Kargo firmasından dolayı gecikme yaşamamanız için kargo firmaları ile sürekli irtibat sağlanmakta kargo durumunuz takip edilmektedir.