İade ve Değişim Şartları

Mobilurunleri.com üzerinden almış olduğunuz ürünleri koşulsuz bir şekilde 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.Bunun için sadece iade ve değişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ürün iadelerinde kargo ücreti ödemek zorunda değilsiniz. Iade edeceğiniz ürünü anlaşmalı olduğumuz SÜRAT Kargo şubesine (Müsteri No : ER2600) kendiniz teslim edebilir yada telefon ile SÜRAT kargo personeli çağırarak teslim edebilirsiniz. Başka kargo firmalardan yapacağınız gönderiler kabul edilmeyecek ve teslim alınmayacaktır.

Ürün iadesi kabul edilen siparişler,  para iadesi yapılmadan evvel tarafınıza ürünleri gönderirken sağlanan ücretsiz kargo hizmet bedeli (5.00TL) ve varsa kapıda ödeme ücreti (3.90TL) kesilerek, tarafınıza iadesi sağlanacaktır.

İadesi yapılacak için ürünün hasar görmemiş ve kullanılmamış olması, orjinal paketin yırtılmamış olması kısacası tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir.Bu sebeple ürünün orjinal kutularını dikkatli açıp bir süre saklamalısınız.Ürünü iade edebilmeniz için faturası ile size belirtilen kargo firmasına teslim etmeniz gerekmektedir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez.

Ürün teslim alırken ürünü kargo personeli yanında açın ve teslimattan kaynaklanan bir sıkıntı, zarar varsa kargo personeline tutanak tutturun ve ürünü teslim almayın.

İade / Değişim yapılamayan ürünler

Tek kullanımlık ürünlerde, paketi açıldığında işlevini yitiren ürünlerde, ekran koruyucu film,temperli cam filmi, batarya, bataryalı kılıf, harici batarya, hafıza kartı ve alıcıya özel yapılan taşlı ve baskılı kılıflarda iade / değişim yapılamamaktadır.

İade Seçenekleri :

 1. - Para İadesi

  İade ve değişim formunu doldurup kabul edilen ürünlerin para iadeleri 7 (Yedi) iş günü içerisinde gerçekleşecektir.Ücret iadesi ile ilgili açıklamalar aşağıda belirtilmiştir.

  1. - Havale ile ödeme

   Havale ile yaptığınız ödemeler belirtmiş olduğunuz IBAN nolu hesaba gerçekleşecektir.

  2. - Kapıda ödeme

   Kapıda yapılan ödemeler iade formunda belirtmiş olduğunuz IBAN nolu hesaba gerçekleşecektir.

  3. - PAYPAL ile ödeme

   Paypal üzerinden yapmış olduğunuz ödemeler gene aynı Paypal hesabınıza transfer edilecektir.

  4. - PAYU ile kredi kartı ve taksitli seçenekler

   Kredi kartı ile tek çekim işlemler tek seferde kredi kartınıza iade edilmektedir. Siparişinizi taksitli bir seçenekle aldı iseniz her ay taksit tutarınca bir para kredi kartınıza iade edilecektir.

 2. - Ürün Değişimi

  Beğenmediginiz bir ürünü iade edip yeni bir ürünle değiştirmek istediğinizde iade ve değisim formunu doldurmaniz gerekmektedir. İsteğiniz onaylandığında ürünü belirtilen kargoya teslim edebilirsiniz. 

 3. - Hediye Çeki

  Beğenmediginiz ürünü iade edip karşılğında hediye çeki almak istediğinizde kargo ücreti vermeniz gerekmemektedir. Tek yapmanız gereken ürün iade ve değisim formunu doldurup size dönüş yapmamızı beklemektir.